Rękawiczki

Rękawiczki ze srebrem

Regularne stosowanie rękawiczek ze srebrem pomaga w leczeniu zimnych dłoni. Srebro pobudza cyrkulację krwi poprzez produkcję pola magnetycznego z impulsów nerwowych zbieranych z powierzchni ciała ograniczając do minimum ryzyko powstawania zakrzepów. Dodatkowym atutem jest utrzymywanie stałej temperatury w wysokości 37 stopni Celsjusza.
Rękawiczki ze srebrem są dobrą alternatywą dla leczenia farmakologicznego. Rękawiczki ze srebrem to inwestycja, która się zwraca - badania wśród osób regularnie używających rękawiczek i skarpetek ze srebrem wskazują pozytywne efekty w 77% przypadków.
Wśród rękawiczek (odzieży) ze srebrem należy wyróżnić dwa rodzaje produktów: odzież z nano-srebrem oraz odzież ze srebrnym włóknem. Nano srebro ma dużo jonów srebra, które jednak łatwo się spierają, wobec czego po kilku praniach odzież jest już bezużyteczna.
Drugi rodzaj odzieży - ze srebrnym włóknem jest wykonywany przy użyciu włókien splecionych z cieniutką srebrą nicią wykonaną z czystego srebra. W opracowaniu takich rękawic angażują się uniwersytety m.in. holenderski uniwersytet Leiden. Tego typu rękawiczki ze srebrem cieszą się uznaniem w wielu krajach i są rekomendowane przez organizacje wspierające chorych na zimne ręce (m.in. Stowarzyszenie Chorych na Raynauda i Twardzinę w UK). Srebrne rękawiczki w Polce można kupić w sklepie www.dermapol.pl


Pomoc & Wsparcie